Forky’s Žilina

ČO JE TO FORKY’S?
Forky’s je koncept moderného bistra-reštaurácie, kde sa všetko jedlo pripravuje z čisto rastlinných surovín. Nepoužívame žiadne ingrediencie živočíšneho pôvodu. V našich predajných regáloch, ktoré sú súčasťou bistra, nájdete vegánske špeciality z celého sveta, rovnako ako výberové produkty značky Forky’s.

ZDRAVO A CHUTNE? ÁNO!
Cieľom našej kuchyne je ponúknuť hosťom klasické pokrmy slovenskej i svetovej kuchyne, ale aj nové poňatia pokrmov ako napr. superbowls – chuťovo a nutrične bohaté veľké šalátové misky s vysokým podielom quinoy. Dôležitou časťou ponuky je street food – zdravá forma fast foodu, ktorá sa od klasického líši nulovým obsahom cholesterolu, vysokým obsahom vlákniny, vitamínov a minerálov a prvotriednou kvalitou surovín.

RASTLINNÁ STRAVA NIE JE IBA PRE VEGÁNOV
Forky’s burgery alebo tortilla wrapy si proste zamilujete. Zákazníci s intoleranciou na lepok si u nás vždy vyberú z bohatej ponuky bezlepkových pokrmov. Pre vitariánov so zameraním na RAW stravu máme v ponuke okrem iného i skvelé wrapy zo zeleninovej „kože“, ktorú sušíme vždy cez noc v prvotriednej sušičke. Forky’s dokazuje, že jedlo úplne bez živočíšnych prísad môže byť nielen zdraviu prospešné a ohľaduplné k okoliu, ale i krásne a veľmi chutné.

FANTASTIC WITHOUT PLASTIC!
Forky’s záleží na životnom prostredí, preto si u nás môžete akýkoľvek pokrm odniesť so sebou v bio-plastovom 100% ekologicky odbúrateľnom obale (PLA). Pre všetky balené jedlá používame obaly, vyrobené výhradne z rastlinnej biomasy (kukurice, repa, zemiaky, obilniny), ktoré sú ľahko rozložiteľné. Veríme, že je to správny krok, ktorý oceníte aj napriek vyššiu cenu týchto k prírode šetrných materiálov Viac informácií tu.

Adresa a kontakt

Adresa

Námestie Andreja Hlinku 7B , 010 01 Žilina

GPS

49.224585675491, 18.740922844039


Transport Possibilities
Bicycle
Boat
Bus
Car
Foot
Room Types
Single
Family
Apartments
Luxury
Diet Type
No Diet
Drinks Only
Vegan Cuisine
Standard
Mixed
Accommodation Features
Television
Exterior Seats
Children Playground
Showers
Guide